Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Бігом до здоров’я

11 жовтня відбувся черговий етап спартакіади 2013 року Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Співробітники компанії змагалися у легкоатлетичному забігу на 5,5 км.

Для проведення легкоатлетичного кросу організатори змагань обрали прекрасне місце на мапі Києва. «Стежка здоров’я», розташована в Парку партизанської слави, широко відома в колі столичних спортсменів і велосипедистів своєю красою і зручністю одночасно. Особливо мальовничим цей куточок природи стає восени, коли листя дерев горить яскравими фарбами. Але жителів мегаполісу, котрі полюбляють активний відпочинок, тут вистачає в будь-яку пору року.

У легкоатлетичному забігу взяли участь 35 співробітників Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Найбільш впевнено на доріжці відчували себе представники департаменту фізичної охорони і бійці групи мобільного реагування. Відмінна фізична підготовка давала їм привід думати про істотну перевагу над суперниками, зокрема, над співробітниками адміністративно-управлінського підрозділу. Але менеджери не менше впевнено йшли до фінішної прямої і показали хороший результат, проявивши неабияку витривалість і енергійність.

Лідерами цього міні-марафону стали відразу двоє співробітників компанії – начальник відділу охорони департаменту фізичної охорони Петро Литвиненко і охоронець Сергій Костюченко. Обидва вони подолали дистанцію в 5,5 км за 21 хвилину 50 секунд. Як і годиться, керівництво компанії нагородило чемпіонів дипломами та грошовими призами.

Ті ж, хто подолав фініш, нехай і набагато пізніше, все одно залишилися у виграші. Активно проведений час на свіжому повітрі додав трішки здоров’я і приємних моментів в житті від неформального спілкування з колегами.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua