Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Бігай, рухайся, молодій разом з Холдингом охоронних підприємств «ШЕРИФ»!

09.11.2012 року в парку Партизанської слави пройшов етап щорічної «Спартакіади» Холдингу охоронних підприємств «Шериф» забігу на 5 кілометрів, з метою пропаганди здорового способу життя серед співробітників.

У змаганнях взяли участь Департамент фізичної охорони, групи швидкого реагування, адміністративно управлінський персонал, а також запрошені клієнти та партнери Шерифа.

Спартакіада стала доброю традицією, ніхто не залишився байдужим, всі співробітники дружно і весело підтримали корпоративну ідею активного способу життя, заснованого на принципах моральності, раціональної організації та трудової дисципліни.

Здоров’я співробітників – це головна цінність та основний ресурс Холдингу охоронних компаній «Шериф», , тому боротьба за його зміцнення стала значущим напрямком нашої діяльності.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Генеральный директор ХОП «Шериф» побажав усім учасникам Спартакіади чесної і безкомпромісної боротьби, нових особистих і командних рекордів, спортивної удачі та віри у свою зірку.

Варто відзначити, що традиції «Шерифу» підтримали клієнти компанії і активно брали участь в Спартакіаді. Дякуємо всім учасникам, яким стали близькі наші ідеали спортивного і здорового способу життя.

Переможці забігу визначалися як у чоловіків, так і у жінок. Жінки черговий раз довели, що вони складають здорову конкуренцію сильним чоловікам. Всіх переможців нагородили цінними призами та грошовими преміями.

Переможці в особистому заліку у чоловіків:

  • Костюченко Сергій Михайлович – 20.39 (3-й відділ Департаменту фізичної охорони)
  • Деркач Ярослав Дмитрович – 21.58 (Старший наряду групи швидкого реагування)
  • Ференц Дмитро Петрович – 22.03 (5-й відділ Департаменту фізичної охорони)

Переможці в особистому заліку у жінок:

  • Хоружа Любов Вікторівна – 28.07 (юридичний департамент)
  • Костюк Юлія Василівна – 33.37 (департамент персоналу)
  • Кузічкіна Анна Володимирівна – 33.57 (помічник керівника)

Впевнені, що Спартакіада стане відмінним стимулом для розвитку командного духу і здорового способу життя серед працівників ХОП «Шериф»!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua