Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Холдингу охоронних підприємств «Шериф» – охоронний партнер Мистецького Арсеналу.

3 жовтня, у Мистецькому Арсеналі стартує доброчинний проект «Мистецтво, що рятує», реалізований спільно АТ «Ощадбанк», НКММК «Мистецький Арсенал» та ГО «Волонтерська Сотня «Доброволя» і триватиме до 12 жовтня. За цей час учасники проекту мають на меті презентувати твори сучасного українського мистецтва від провідних митців, що пожертвували їх на лікування військових, поранених під час АТО. Всі кошти від проданих картин на виставці будуть адресно направлені на допомогу конкретним бійцям.

Продовжить свою роботу АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ, а саме благодійна акція «З ТЕПЛОМ У СЕРЦІ» ініційована Пані Мариною Порошенко. Маленьких відвідувачів Мистецького Арсеналу як завжди чекатиме дитячий інноваційний освітній проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ. До уваги юних гостей – оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Біології, Фінансів та Art&Book, унікальні навчальні програми, активності, авторські інсталяції та інтерактивні твори.

Безпеку учасників та відвідувачів доброчинного проекту забезпечуватимуть співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф» – перевіреного і часом, і на ділі охоронного партнера Мистецького Арсеналу.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua