Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

АРСЕНАЛ ІДЕЙ

unnamed_small

27 травня стартував унікальний фестиваль для дітей та юнацтва АРСЕНАЛ ІДЕЙ. Це міждисциплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів і програм.
Відвідувачів чекає весела і пізнавальна атмосфера – творчі уроки з мистецтва, цікаві інтерактиви в просторі музеїв, простір науки і робототехніки, дослідницькі хакатони, кінопрограма і театральні вистави, школи юних журналістів, фотографів, кінодокументалістів, школи вокалу та хореографії, чемпіонат зі складання Кубика Рубика, майстер-класи від школи діджеїнгу, вуличний парк археологічних досліджень, спеціальна програма для дітей з особливими потребами, а також – дипломатична гра для дітей «Моделювання ООН»!
Холдинг охоронних підприємств “Шериф” є партнером з безпеки даного культурного заходу. Шериф має величезний досвід в охороні масових заходів такого роду. Учасники та гості фестивалю можуть бути впевнені, все пройде мирно та спокійно, завдяки професіоналізму персоналу охорони холдингу.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua