Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охорона від «Шерифа» на фестивалі «Світ у дитячих долонях»

З 23 по 28 вересня у столичному «Мистецькому арсеналі» проходить фестиваль для дітей та підлітків «Світ у дитячих долонях». Стежить за порядком на цьому чарівному заході, повному бешкетних ідей і веселощів, серйозна команда Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

Не часто співробітникам охоронної компанії «Шериф» доводиться працювати в такій дивовижній атмосфері: серед дитячого сміху і веселощів сам мимоволі стаєш трохи молодшим. Поринути у світ дитинства і творчості можуть всі бажаючі, хто протягом найближчих п’яти днів потрапить в «Мистецький арсенал» на перший дитячий фестиваль «Світ у дитячих долонях». Фестиваль об’єднав у собі мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля.

Під час відкриття фестивалю відбувся грандіозний дитячий флеш-моб «Все буде добре». Близько 500 хлопчиків і дівчат з усієї країни станцювали під однойменну пісню Святослава Вакарчука в підтримку миру і єдності країни.

Як обіцяють організатори, на 5 днів музейний простір «Арсеналу» переродиться в щось особливе: це буде майданчик для ігор, сміху, сімейного дозвілля, пізнань і нового досвіду. У програмі фестивалю – різноманітність дитячих активностей і розваг для всієї родини. Для гостей фестивалю буде організовано виставку дитячих малюнків, дитячі освітні проекти, книжковий ярмарок та майстер-класи на тему книги, ярмарок хенд-мейд. Дітлахам представлять освітньо-наукову програму від Малої академії наук України з цікавими лекціями та презентаціями, програму з арт-терапії та психології, а також коучинг «Обери професію». Поспівати і потанцювати юні українці зможуть під час театральних і музичних вистав.

Поки малеча буде захоплена творчістю і новими враженнями, за безпекою дітвори будуть стежити не тільки батьки, бабусі і дідусі. Відповідати за те, щоб на фестивалі панувала доброзичлива і мирна атмосфера, доручено справжнім професіоналам – охоронцям компанії «Шериф». А їм під силу забезпечити порядок і безпеку навіть серед такої гучної компанії, як пара сотень бешкетників та непосид.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua