Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

5 кишенькових правил особистої безпеки для прекрасної статі

Якщо Ви ніколи не потрапляли в халепу на вулиці, то ви щаслива людина! Та не варто ігнорувати той факт, що в наш час напади на вулицях столиці – явище досить розповсюджене. Враховуючи деякі причини, жінки частіше піддаються цим атакам.

Ми пропонуємо п’ять кишенькових правил безпеки для представниць прекрасної статі, які колись стануть вам в нагоді:

  • Завжди бути в курсі. Будьте уважні і слідкуйте за людьми навколо вас. Тримайтеся подалі від підозрілих осіб. Обираючи шлях, надавайте перевагу людним, світлим вулицям. Як правило, злочинці і різні банди обирають темні, безлюдні місця, де ніхто не завалить напасти на вас і пограбувати.
  • Заняття з самооборони. Говорячи самооборона, ми маємо на увазі не лише набір ударів, але і вміння вийти живою з будь-якої ситуації. Ці уроки навчать вас спеціальним технікам впливу на грабіжника.
  • Втеча – ще один дієвий засіб забезпечення особистої безпеки. Якщо ви вагаєтеся битися чи бігти – біжіть. Визначіть ціль грабіжника. Якщо він поклав око на ваш гаманець. Навіть не намагайтеся щось зробити. Залиште все, що йому потрібно і біжіть в протилежному напрямі, знайдіть міліціонера і можливо вам вдасться повернути втрачені речі.
  • Коли ми говоримо про особисту безпеку, то засоби типу електрошокера і газового балону – незамінні складові кишенькової артилерії. В умілих руках вони перетворяться на грізну зброю проти злочинця.
  • Не забувайте про особисту безпеку вдома. Завжди тримайте під рукою засоби самооборони. Перш ніж впустити когось в квартиру, переконайтеся, що це безпечно. Залишаючись вдома одна не вимикайте світло – зробіть вигляд, що у вас гості.

Пам’ятайте, що інколи все йде не так, як ми того хочемо. Ці прості правила допоможуть Вам в небезпечній ситуації.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua