Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«ШЕРИФ» святкує 11-ту річницю!

20 березня 2003 року на ринку охоронних послуг Києва з’явилося нове підприємство – компанія «Шериф». Через 11 років бренд «Шериф» став широко відомим не тільки в столиці, і сьогодні сприймається як еталон якісного та професійного підходу до надання послуг охорони та безпеки.

Кожна компанія, як і кожна людина, має власну історію. Історія Холдингу охоронних підприємств «Шериф» розпочалася одинадцять років тому з величезного бажання побудувати «правильний» бізнес і надавати клієнтам якісні охоронні послуги.

Коли компанія «Шериф» в 2003 році вийшла на ринок охоронних послуг, в штаті було всього двадцять чоловік. Охороняти доводилося лише три об’єкти – школу, поліклініку і лікарню. Не було ні відділу кадрів, ні диспетчерської служби. Керівник фірми тоді був в одній особі і директором, і бухгалтером, і «кадровиком», і перевіряючим. Але компанія почала розвиватися досить швидкими темпами, і вже до кінця першого року роботи тут налічувалося 67 працівників. У 2013 році штат співробітників налічував 670 осіб, на сьогоднішній день в структурі компанії є кілька департаментів фізичної охорони, групи мобільного реагування, технічна служба, департамент регіонального розвитку та адміністративно-управлінський відділ, всього майже 900 осіб.

Спочатку основним видом діяльності компанії була фізична охорона об’єктів – від шкіл і комерційних банків до урядових установ і підприємств стратегічного значення. З часом до переліку послуг додали пультову охорону – захист офісів і квартир за допомогою систем сигналізації та груп реагування. Потім стали встановлювати системи відеоспостереження та контролю доступу. У минулому році було створено напрямок з проектування, монтажу, обслуговування і спостереження за пожежною сигналізацією. Функціонує електротехнічна лабораторія.

– За минулі 11 років колективу Холдингу охоронних підприємств «Шериф» вдалося не тільки створити зразкову компанію, але і вивести її на високий рівень розвитку. Сьогодні у нас є ряд конкурентних переваг, зокрема, це програма «Абсолютний захист». Ми індивідуально підходимо до роботи з кожним клієнтом. Ведемо тісну співпрацю з правоохоронними органами та іншими охоронними компаніями. Ми одні з небагатьох, хто приділяє увагу професійній підготовці охоронців, – відзначає генеральний директор компанії «Шериф» Дмитро Стрижов.

Варто відзначити, що окрім професійної діяльності на ринку охоронних послуг, охоронна компанія «Шериф» веде активне громадське життя, надає підтримку спортивним організаціям і прищеплює своїм співробітникам любов до спорту. Холдинг тісно співпрацює з Федерацією Панкратіону України, Спортивним комітетом України, Асоціацією бізнес футболу України, щорічно проводяться Спартакіади підприємства.

– Одинадцять років на ринку – це немало. Компанія «Шериф» на сьогоднішній день має свій «кістяк» – групу людей, які протягом багатьох років працюють на благо компанії. За це їм величезне спасибі! Гарантія подальшого успіху нашої компанії – в згуртованому колективі висококваліфікованих фахівців, що мають великий досвід роботи і професіоналізм, – вважає її керівник.

На майбутній рік у колективу Холдингу безліч амбіційних цілей і завдань, з якими шерифівці впораються, як завжди, вміло і якісно. Адже в їх роботі не буває труднощів, є тільки цікаві та важливі завдання, для вирішення яких у компанії є всі необхідні ресурси, досвід і знання!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua