Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Досягнення компанії «Шериф » визнані на національному рівні

12 березня 2014 року відбулася церемонія нагородження переможців ХІ-го Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки. «Золотим дипломом» переможця рейтингу безпеки відзначена діяльність колективу Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

Напередодні чергової річниці з дня заснування підприємства (20 березня 2003 р.) колектив Холдингу охоронних підприємств «Шериф» отримав особливий подарунок від колег. За рішенням експертної ради компанія визнана переможцем ХІ-го Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки. Таке визнання компанія заслужила «за багаторічний значний внесок у цивілізований розвиток сфери охоронних послуг, плідну працю в ім’я процвітання Батьківщини».

«Золотий диплом» переможця рейтингу генеральному директору Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитру Стрижову вручили під час урочистої церемонії нагородження, яка відбулася в готельно-діловому комплексі «Алфавіто». Перед початком офіційної частини урочистостей у гостей, учасників церемонії та представників ЗМІ була можливість провести ділові зустрічі і поспілкуватися на професійні теми: які послуги сьогодні вважаються професійними, що необхідно зробити для структуризації сфери охоронних послуг, озброєння співробітників Груп мобільного реагування, новинки в охоронній сигналізації. Проведення подібних заходів, живе спілкування та обмін думками серед керівників і фахівців кращих охоронних компаній України, безсумнівно, сприяє розвитку галузі, виробляє нові стандарти надання охоронних послуг, вважає генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

– Перемога в галузевому рейтингу для кожної компанії – це завжди цінно і значимо. Для нас таке визнання колег, фахівців охоронної сфери та працівників безпеки, стане черговим стимулом для подальшого зростання і професійного розвитку. Ми знаємо, в яких напрямках хочемо удосконалювати свою роботу  і обов’язково досягнемо нових вершин і нових цілей, – зазначив Дмитро Стрижов.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua