Подождите
идет загрузка
отдел продаж (бесплатно)
для действующих клиентов

Як захистити бізнес від рейдерства?

07.02.2019 року в Одесі, Спілка Українських Підприємців — СУП організувала захід, на якому експерти з захисту бізнесу розповіли про практичні кейси, поняття та види рейдерства, як вчасно виявити та як запобігти йому!

Експертами виступили:
1. адвокат Katerina Gupalo, партнер Arzinger law firm
2. адвокат Anastasiia Gurska, партнер Клочков&партнеры
3. адвокат Віталій Мацелюх, партнер Холдинг Шериф
4. Игорь Курочка, керівник відділу навчання youcontrol.com.ua — Ю-Контрол

Були розглянуті практичні кейси протистояння рейдерським захопленням, про можливості СУП у захисті своїх учасників від рейдерських дій. Поняття та види рейдерства. Основні причини рейдерських захоплень. Інструкція, як вчасно виявити рейдерські атаки та як мінімізувати втрати бізнесу. Перші дії керівництва та власників, якщо ваш бізнес піддався рейдерському захопленню. Захист бізнесу від кримінального переслідування. Як можна слідкувати за змінами у своїй компанії та у своїх контрагентів для своєчасної реакції на рейдерське захоплення за допомогою сервісу Ю-Контрол.

А також, говорили про протидію фізичним захопленням підприємства: про роль фізичної безпеки в захищеності бізнесу; як захистит офіс від нападу; для чого та як перевіряти персонал; реальні кейси, коли злагоджена робота фізичної безпеки забезпечила збереження бізнесу та мінімізувала втрати для бізнесу.

Захід зібрав аудиторію з підприємців, власників бізнесу, юристів та адвокатів з юридичних департаментів, а також представників органів місцевого самоврядування.

Щиро дякуємо за запрошення та організацію Aleksandr Sokolov.
Питання рейдерства є актуальним і в сьогоденні, тому ми ще точно зустрінемось! 😉

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/2DJ6gHC

Смотрите так же:

Пультовая охрана
Группа быстрого реагирования
Профессионалы
Наш адрес:
г. Киев, ул. Сосницкая,1/44
office@sheriff.com.ua